Hi!
Ik ben Sebastiaan Ramp, 26 jaar, geboren en getogen in Aalsmeer. Sinds 1 augustus 2023 ben ik gestart als accountmanager bij De Oude Veiling.
Ik voel mij sterk verbonden met Aalsmeer, ik ben trots op βmijnβ dorp. Daardoor spendeer ik hier graag mijn tijd bij verschillende vrijwilligerswerken. Zo ben ik al jaren onder andere actief binnen de scouting, pramenrace, vuur & licht en de hike commissie.
Op dit moment ben ik bezig met het afronden van mijn studie. Ik studeer Leisure & Event management (ofwel vrijetijdsorganisatie) in Leeuwarden. Daarin merk ik binnen mijn huidige werk bij de Oude Veiling dat ik mijn kennis van de studie nu goed kan inzetten.
Vorig jaar ben ik binnengestroomd bij ESA. Ik heb eind 2022 een project van drie maanden gedaan, voor het schrijven van het horeca handboek voor twee locaties binnen de ESA. De samenwerking beviel goed van beide kanten, waardoor ik een ander project van 2 maanden heb gedaan begin 2023. Toen de vernieuwde plannen van de Oude Veiling mij ter ore kwamen, werd ik meteen enthousiast. Dit is een prachtige locatie met potentie, maar ook een locatie met een rijke geschiedenis van Aalsmeer. De Oude Veiling biedt meer dan velen zich wellicht realiseren.
Ik ga ervoor zorgen dat het pand er aantrekkelijk uit ziet en dat alles werkt naar behoren, zodat de bezoeker zich altijd welkom voelt. Ik ga mij inzetten om met de partners tot een goede programmering en samenwerking te komen. En de connecties te leggen met externe (maatschappelijke) partijen binnen de gemeente Aalsmeer en omstreken waarmee De Oude Veiling een mooie thuishaven kan zijn om bij elkaar te komen.
Tot gauw?! In De Oude Veiling.